Büzgü Bağcıklı Modern Örgü Bayan Patik Yapımı

En çok ördüğümüz ve farklı modellerini aradığımız örgü modelleri arasında patik örnekleri geliyor bizde sizlere deryanın dünyası programında yer verdiği büzgülü örgü patik örneğine yer vermek istedik bu konumuzda.Örnek patiğimizin yapılışı 2 renk ip kullanılarak yapılmış ve çok şık genç hanımların ayağında çok şık duracağını düşünüyorum.

Çeyiz için patik modelleri aramakta olan geç kızlarımız için bulunmaz bir fırsat bu patik örneği. Aynı zamanda web sitemizde simli iple örülen patik, tığla örülen pullu ve payetli modelleri de inceleyebilirsiniz. Yine sizlerin çok sevdiği patik örnekleri arasında çetik patik örnekleri var, Tığ İşi Çetik Patik Örnekleri konumuzda farklı çetik patik modellerine ulaşabilirsiniz.

buzgulu-orgu-patik-yapimi

Büzgülü Çeyizlik Modern Örgü Patik Nasıl Örülür ?

Peki büzgülü ve bağcıklı patik modeli nasıl örülüyor. İşin bu kısmında videomuz devreye giriyor tabi biraz örgü ve elişi bilginiz olması gerekiyor çok detaylı anlatım yapmıyorlar televizyonlarda bu yüzden ufak tüyolar alarak bu patiği kolay bir şekilde örebilirsiniz. Patik örmesini seven ve patiklere aşık olanlara gelsin diyorum. Denemek isteyen tüm hanımlara kolaylıklar diliyorum.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git