Bürümcek Kirpi Modeli Örgü Battaniye Örülüşü

El işlerinde çeşitlilik çok fazladır. Evlerinizde keyifle kullanılabilecek paspaslar, battaniyeler, minderler, mutfak önlükleri, tencere, çaydanlık altlıkları gibi ürünler istediğiniz renklerle, şiş veya tığla örülebilecek eşyalar arasındadır.

Tığ işi bürümcek kirpi modeli örgü örneği ile yapılacak şık battaniyeler sonbahar serinliğinde veya kış soğuğunda bebeklerinizi sarabileceğiniz, içlerini ısıtacak el işlerinden biridir. Tığla örülebilecek en sevilen ve kullanışlı eşya örgü bebek battaniyelerdir. Özellikle bebek battaniyeleri bebek hazırlıkları sırasında mutlaka yapılan eşyalardandır.

Heyecanla beklenen bebekler için annelerin, teyzelerin, büyükannelerin hiç üşenmeden, büyük bir sevgiyle örecekleri battaniyeler bebekleriniz büyüse de evin bir köşesinde güzel bir anı olarak kalacaklar, beki de evinize gelen bir misafirin bebeğinin üzerine uyurken örtülecektir.

tig-isi-burumcek-battaniye-modeli

Tığ işi bürümcek kirpi modeli bebek Battaniye dışında aynı motiflerle etoller, şallar, çeşitli örtüler, yatak örtüsü de örülebilmektedir. Bir hanımın örgü örmesi varsa eğer hem sıkıntılarından, takıntılarından kurtaracak hem de ruhunu dinlendirecektir.

Kenardan Başlamalı Bürümcek Kirpi Modeli Bebek Battaniyesi

Tığ ile örülen bürümcek kirpi örneğiyle battaniye örmeye ortadan başlanabileceği gibi bir kenardan başlanarak bütün olarak örebilmek de mümkündür. Görenlerin bayılacağı, örneğini almak, yapmak isteyeceği kadar güzel, iç açıcı renklerde bir battaniyeniz olduğunda kendinizle de gurur duyacaksınız. Web sitelerinde detaylı resimlerini veya videolu anlatımlarını bularak kısa sürede güzel bir battaniyeye sahip olabilirsiniz.

ortadan-baslamali-bebek-battaniyesi

Kendi bebekleriniz için yapabileceğiniz gibi bebek bekleyen dostlarınıza değer verecekleri, mutlu olacakları bir hediye olarak da örebilirsiniz. Becerikli ve yaratıcı eller tığ işi bürümcek kirpi bebek battaniye örülüşü kadar güzel, şişlerle de örebilecekleri daha pek çok örnekle evlerinde harikalar yaratacaktır.

Ortadan Başlamalı Bürümcek Kirpi Örneği bebek Battaniyesi

Bürümcek kirpi modeli bebek battaniyesi örneğini dilerseniz ortadan başlayarakta örebilirsiniz. Kenardan başlamalı veya ortadan başlamalı olarak örmeye başlayabilirsiniz. Hangi tarz ve model size uygun ise bunu tercih edebilirsiniz. Konumuzun altında kenardan başlamalı kirpi modeli battaniye videolu anlatım ve ortadan başlamalı bürümcek bebek battaniyesi videolu anlatım olarak sizlere sunulmuştur.

kirpi-ornegi-orgu-battaniye

Bürümcek Kirpi Modeli Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Aşağıda belirtilen videoları dikkatlice izleyerek bürümcek battaniye yani bir diğer deyişle kirpi modeli bebek battaniyesini örebilirsiniz. Denemek isteyen tüm hanımlara bol şans diliyoruz.

Kenardan Başlamalı Model

Ortadan Başlamalı Model

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git