Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri

Kullanmaya kıyamadığımız, en güzel eşyaları barındırdığımız her daim temiz olan salonlarımız; yerleşmiş bir misafir odası kültürü oluşmasına sebep olmuştur. Neredeyse yalnızca temizlemek için odaya girer, çocuklarımızın girip dağıtmasına da asla müsaade etmeyiz.

Özenerek seçtiğimiz salon takımlarımızı en güzel perde ve halılarla tamamlarız. Televizyon örtüleri, biblolar derken eskilerden kalan birde boncuk işi salon takımı modelleri vardır.İster zengin olsun ister fakir, her genç kızın çeyizinde annesi tarafından yerleştirilmiş en az birkaç farklı boncuk işi salon takımı modelleri bulmak mümkün.

Eski ev düzeni geleneği sürdürmeyi seven bayanların da tercihidir. Ya özellikle bu işi yapan hazırlayan biriyle anlaşılır ya da hazır olarak makinelerle yapılanlar alınarak temin edilir.

boncuk-isi-salon-takimi-modelleri-yeni

Elbette el emeği, göz nuru harcananlar daha değerli olur. Hayatlarında bir dönem çoğu bayan muhakkak boncuk işi ile yapılmış salon takımları yapmak için uğraşmıştır. Hatta öğrenebilmek adına kurslara dahi gidenler vardır.

Bizler ne ölçüde kullanıldığını ve ne kadar değerli olduklarını bilir gözardı etmeyiz. İmrenerek izleriz uzun uğraşlar sonucu ortaya koyulan; boncuk işi salon takımı modelleri olan her siteyi, çeyizciyi veya salon takımının kendisini. Bakar ve nasıl farklı bir hava kattığını kendimize söyler dururuz.

Fakat yeni nesil anlam vermeye çalışır bütün bunlara; özellikle neden farklı bir şey değil de bu boncuklu salon takımı modellerinin daha fazla kullanıldığını anlamaya çalışır. Bu noktada görev salon takımı modellerini yaparken verilen emeğe şahit olanlara düşer.

Zaman ayırarak el emeği, göz nuru harcanan her şeyin daha değerli olduğunu anlatmak gerekir çocuklara. Onlarında aynı değeri vermesi sağlanır böylelikle.

Boncuk İşi Salon Takımı Modelleri Ve Örnekleri

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git