Bitmiş Konserve Kutularını Değerlendirme

Evlerimizde çoğu zaman yemek yapmak zor oluyor helede çalışan bir bayan isek bu durum daha bir zor hal alıyor.İşe gitmek eve gelmek çocuğa bakmak derken yemek yapmaya çokta fazla zaman kalmıyor. Hal böyle olunca hazır yemek olan konserve kutularına ihtiyaç artıyor. Hemen hemen hepimizin evine 1 veya iki tane konserve kutusu veya salça kutusu girmiş ve girmeye devam edecektir.

Peki bu bitmiş konserve kutularını geri değerlendirmek istemez misiniz ? Nasıl olacak derseniz çok kolay evlerimizde kullandığımız konserve kutularını çöpe atmak yerine geri dönüşüm projelerinde kullanarak evimizde harikalar yaratabiliriz.Buna bir örnek olarak sizlere konserve kutularını değerlendirme fikri sunduk. Galerimizde detaylarını bulabileceksiniz.

Konserve kutularını değerlendirerek havluluk yapacağız. Biraz ters gelebilir fakat bittiğinde sizde gözlerinize inanamayacaksınız. Bize gerekli olanlar renkli desenli bantlar  biraz tutkal ve biraz el becerisi ile konserve kutusundan harika bir havluluk yapabileceksiniz. Aşamaları size tek tek anlatmak istemiyorum. Fotoğraf galerimizde tüm detayları bulabilirsiniz.

Başka geri dönüşüm projelerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

 

Konserve Kutusundan Havluluk Yapımı

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git