Bayanlar İçin Zarif Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden zarif, örgü yelek modelleri ile karşınızdayız. Sizler için derlediğimiz örgü yelek örnekleri ile yapacağınız örgü işleri sizlere tarifsiz bir zarafet katacaktır. Yaz, kış her mevsimde kullanabileceğiniz örgü yelekler ile şık kalmayı her daim başaracaksınız.

Genelde tığ ya da şiş kullanarak yapabileceğiniz örgü yelek modelleri gerçekten çok güzel olacaktır. Bayanlar için hazırladığımız bu örgü yelek modellerinin daha küçük versiyonlarını bebekleriniz için de hazırlayabilirsiniz.

Balıksırtı örgü yelek modeli ;

Balıksırtı örgü tekniği kullanılarak yapılan bu örgü yelek modeli gerçekten çok şık duruyor. Uyumlu renkler kullanarak şık ve estetik bir örgü bayan yeleği sahibi olabilirsiniz.

Bal peteği örgü yelek modeli ;

Bal peteği şeklinde desenler örerek bu yeleği örebilirsiniz. Bal peteği desenleri örgü yelek modellerinde ya da örgü giysi modellerinde çok güzel duran bir modeldir. Sadece yetişkin bayan modellerinde değil çocuk ve bebek modellerinde de kullanabilirsiniz.

Burgulu örgü yelek modeli ;

Burgu örneği kullanarak yapabileceğiniz bu yelek doğru renk seçimi ile size çok havalı bir görünüm katacaktır. Örgü yelek örneklerini takip ederek bu şık yeleği kendiniz için ya da bir yakınınız için örebilirsiniz.

Yuvarlak yaka bayan örgü yelek örneği ;

Yuvarlak yaka bayan örgü yelek modelişiş kullanılarak yapılıyor. Şiş yardımı ile yuvarlak açık yakalı şık bir yelek örebiliriz. Bu örgü yelek örneğinin yaka kısmını yuvarlak örelim. Alt kısımlarda pirinç örneği kullanabiliriz. Üst kısımlarda ise saç örgü modeli ya da burgu örneği kullanarak bu bayan örgü yelek modelini tamamlamış oluruz.

Şimdilik sizlere tanıtacağımız bayanörgü yelek modelleri bu kadar. En kısa zamanda yeni örgü yelek örnekleri ekleyerek, örgü yelek koleksiyonumuzu geliştireceğiz. Bizi takip etmeye devam edin…

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git