Bayan Panço Modelleri

Bugün ki yazımızda bayan panço modellerini paylaşmak istedim gerek kış günlerinde gerekse bahar aylarında çok gerek duyulan ve bayanların çok sevdiği panço modelleri.Her bayanın mutlaka gardrobunda kış ayları yaklaşırken bir panço bulunmalı.Kışın soğuk günlerinde hem sıcak tuttuğu için hemde çok şık göründüğü için tercih edilir panço modelleri. 2014 panço örnekleri birbirinden güzeller.


Örmesi biraz zaman alacaktır uğraşacağıma bende hazır alırım örgü panço fiyatları çok da yüksek değil diye düşünebilirsiniz ama hiç bir şey el emeğinizin yerini tutamaz öyle değil mi?Onun manevi duygusu, üretkenlik duygusu insana haz verir.O yüzden örgü örmesini seven bayanlara tavsiyemiz kendi pançonuzu kendiniz örün.

 

Tığ İşi Panço Modelleri

 

Özellikle tığ işi panço örnekleri bahar mevsiminde çok tercih edilmekte.Bayanlar renkli badilerin üzerie giydiklerinde hem modeli ortaya çıkmakta hemde çok zarif bir görünüm sağlamakta.Şiş örgü panço modelleri de kış aylarında kullanışlı olmakta özellikle hamile bayanların en sevdiği örgü kıyafetlerdendir..Nedeni ise kullanımı kolay ve görünümün sevimli olmasıdır.
Örgü örmesini bilen bayan arkadaşlar için birbirinden güzel panço şal örnekleri  galerimizde mevcut. Örmeyi düşünen arkaşalara şimdiden kolay gelsin diyoruz.İlerleyen yazılarımızda örgü panço nasıl yapılır, panço nasıl örülür, panço örme teknikleri adlı yazıları yazılarımızda karşınızda olmayı düşünüyorum.

 

Sizin için beğendiğim bayan panço şal örnekleri ;

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git