Bayan Örgü Patik Modelleri

Kış aylarını yaşadığımız ve soğukların kendini iyice belli ettiği şu günlerde patik modellerini paylaşmak istedim.Soğuk havada dışarıda dolaşıp hasta olmaktansa evde örgü hobisiyle uğraşan bayan arkadaşlarıma yardımcı olabileceğimi düşündüm.En değişik patik modellerini arayıp buldum.Sizler de patik modellerini görünce hak verirsiniz umarım.Harika renk seçimi yaparak hazır satılan ürünlerden çok daha güzel patik örerek ayaklarınızı sıcacık yapabilirsiniz.

Çeyizlerimizin de vazgeçilmez parçası olan patikleri dileyen hediye amaçlıda örebilir.El emeği göz nuru olunca bir de modern bir görüntüsü varsa bence kimse böyle bir hediyeye hayır diyemez diye düşünüyorum. Şimdilik beğendiğim bayan patik modelini paylaşıyorum daha sonra ki konularımda patik yapılışını da anlatmaya çalışacağım.

 

Patiklerde Renk Seçimi

 

Patik örneklerinde de göreceğiniz gibi renk seçimi ne kadar güzel olursa ördüğünüz el emeği ürünlerinizde bir o kadar sevilmekte ve hiç ilgisi olmayan arkadaşınızın bile dikkatini çekebilir.Bir de örülen patiğin örgü tekniğini de dikkate alırsak her şey harika oluyor. Seçtiğim örgü patik modellerde tığ işi patik modelleri, boncuklu patik örnekleri, işlemeli patik örneklerine çok güzel örnekler bulunmakta hatta o kadar yaratıcı hamarat arkadaşlar var ki örgü terlik bile yapmışlar benim de çok ilgimi çekti ve onun da fotoğrafını sizlerle paylaştım. Hobiler yaratıcılıkla buluşunca harika fikirler ortaya çıkmakta sizlerde paylaşmış olduğum bu görsellerden esinlenerek daha güzel patik modelleri ortaya koyabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git