Bayan Eldiven Modelleri

  Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri elbette ki atkı, bere, eldiven üçlüsüdür. Bunların hazır olarak satılanları olsa da daha çok el örgüsü ile yapılan modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Hem bayanlar, hem erkekler hem de çocuklar için ayrı ayrı renk ve modeller kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Bayan eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Düz sade olarak örülenleri olduğu gibi aynı zamanda desenli motifli olarak örülen modelleri vardır. Bayan eldiven modellerinin daha şık ve farklı olması için çeşitli şekillerde süsleme yapabilirsiniz. İnci, boncuk gibi materyaller ile süsleyebilir veya tığ işi örgü ile çiçek, yaprak gibi motifler yaparak eldivenin üzerine dikebilirsiniz. Seçeceğiniz eldiven modelini kendi zevklerinize göre seçebilir ve dilediğiniz renk ile örebilirsiniz.

Bayan eldiven örnekleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Ördüğünüz eldivenlerin model ve renklerinde atkı ve bere örerek takım yapabilir ve daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık bayan eldiven örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git