Anneler Günü 11 Mayıs Değil ! Her Gün Olmalıdır ?

Bizler kaç yaşına girersek girelim evlenelim çocuklarımız olsun aile fertleri büyükleri olalım asla annemizin kokusunu ve sıcaklığını unutmayız. Annemizin yerine hiçbir şeyi koyamayız onun yerini dolduramayız. Bizi karşılıksız ve menfaatsiz beklentisiz seven tek insandır annemiz.

Hatta bu satırları bile sizlere yazarken Annemizin yerinin doldurulamayacağını anlatacak kelimeler bulamıyorum. Bir “11 Mayıs Anneler günü” daha yaklaşıyor ! Aslında bize göre 11 Mayıs Anneler günü yerine her gün Anneler günü olmalıdır. Çünkü Annelerimiz bunu hak ediyor.

Annelerimiz bizim ilk öğretmenlerimizdir . Yapmış oldukları tüm fedakarlıklar ve karşılığında bizlerden tek bekledikleri şey duygusal karşılıklar gülümseme sarılma sevgi duyguları mükemmel bir şey Anne olmak.

anneler-gunu-ne-zaman

Kaç yaşına girerseniz girin Annenize her zaman ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden Annelerimize her zaman ilgili sevgili ve onlara elimize geçen her fırsatta sevgimizi göstermeliyiz.

Fakat günümüzde sadece 1 güne sığdırılmış bu günü pekte tasvip etmiyoruz.Fakat yinede böyle bir gün es geçilemez Annenizi bir hediyeden çok ona çocuğunuz olduğunu hatırlatan bir hareket bir davranış bile onu mutlu etmeye yetecektir. Yapmanız gereken tek şey çocuk gibi davranmak yaşınız kaç olursa olsun bu ona Anneliğini hatırlatacak ve duygusal anlamda mutlu olacaktır.

 

Anneler Gününe Özel Hediye Ne Alabilirim ?

 

Eğer anneler gününde annenize hediye almakta karar vermiş değilseniz ve zorlanıyorsanız. Bizde sizlere bir kaç tane hediye fikri sunalım. Bunlardan bazıları güneş gözlüğü, parfüm veya bir mutfakta kullanılacak el aleti olabilir.

 


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git