Anlatımlı Örgü Kelebek Toka Yapılışı

Merhaba arkadaşlar dilek hanımın istemiş olduğu örgü kelebek toka yapımı konumuzu sizlerle paylaşacağız.Bu şık tığ işi toka modeli küçük kız çocuklarımız için harika bir model. Bize lazım olan biraz örgü bilgisi ve bir tane metal toka gerisi sizin el emeğinize kalmıştır.

Örgü kelebek toka nasıl yapılır galerilerimizde detaylı olarak gösterilmektedir.Bu örgü kelebekler ile neler yapılmaz ki şapka, bere, dekorasyon ürünleri, perde süslemeleri bunlar sadece bir kaçı hepsini deneyebilirsiniz.Örgü kelebek yapımında kelebeklerimizin kanatlarını beyaz boncuklarla süsleyebiliriz.Zaten örneklerde de bu şekilde yapılmış.

Kelebeğimizin vücut ve antenleri için kahverengi bir ip ve geniş gözlü bir iğne kullanın.Antenleri için bir çift düğüm atarak bitirin.Örgü kelebeklerinizi güle güle kullanın.Örgü kelebek yapılışına dair sorularınızı yorum kısmından ve tecrübelerinizi belirtebilirsiniz.

Örgü Kelebek Toka Nasıl Yapılır ?

Adım Adım Anlatım Tığ İşi Kelebek Toka Yapımı

Bu galerimizde ki fotoğraflarda da yine tığ işi kelebek nasıl yapılır detaylı bir şekilde gösteriliyor.Örgü kelebek motifi şeması da mevcut bu bilgiler doğrultusunda bir örgü kelebek çıkarabileceğinizi düşünüyorum.Şimdiden örgü işinizde sizlere başarılar.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git