Anlatımlı Örgü Bolero Yapılışı

Tığ işi örgü modellerini kullanarak kendimiz ya da sevdiklerimiz için çok güzel bir örgü bayan bolero modeli oluşturabiliriz. Kendi alın teri ve göz nurumuzla yapacağımız bu işler hazır olarak alabileceklerimizden çok daha değerli ve anlamlı olacaktır. Tığ işi örgü modelleri kullanarak hırka, kazak gibi giysi modelleri yapabileceğimiz gibi değişik ev içi kullanım aletleri de örebiliriz. Böylesi çok daha az maliyetli olarak ev ekonomisine katkı sağlayacaktır.

Sadece az maliyetli olması için değil, bugün birçok bayan hatta erkek örgü örmeyi yoğun, stresli şehir yaşamından kısa bir an bile olsa kurtulma yöntemi olarak kullanmaktadır. Psikologlar ve doktorların da tavsiye ettiği bu gibi el işi sanatları sayesinde hem el emeğiniz güzel el işleri ortaya çıkarır hem de stres atarak bir nevi meditasyon yapmış olursunuz.

Sitemiz aracılığı ile sizlere çok faydalı olacak birçok el işi modeli bularak uygulayabilirsiniz. Her açıdan faydasını göreceğinize eminiz.Resimlerden de kolaylıkla anlayabileceğiniz gibi bugün modelini vereceğimiz bolero çok şık. Tığ işi yöntemi kullanılarak yapılan bu tığ işi örgü bayan bolero size şık bir görünüm katacaktır.

Tığ işi kullanarak yapabileceğiniz bu bolero,  özellikle yaz günlerinde size göz alıcı bir şıklık katacaktır. Resimlerde göreceğiniz model mor ip kullanılarak yapılmıştır. Siz daha farklı renkleri kullanarak tığ işi örgü bolero modelimizi kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz.

Paylaşacağımız resimleri takip ederek kolaylıkla tığ işi örgü bayan bolero modelini uygulayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ortaya çok şık bir giysi çıkıyor. Kolay gelsin. Sağlıcakla kalın.

 

Örgü Bayan Bolero Yapımı Açıklamalı

 

Paylaş:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir