Anlatımlı Makrome Bileklik Yapılışı ve Modelleri

Evet güzel bir bileklik modeli olan ve çok sevilen makrome (macrame) bileklik yapılışı sizlere fotoğraflarla anlatmaya çalışacağız. Eğer makrome bileklik örmeyi bilmiyorsanız bu anlatım sayesinde birbirinden güzel makrome bileklikler örebilir yapabilirsiniz. Makrome bileklik modelleri arasında zarif olan her kıyafetle uydurabileceğiniz örnekler de var spor kıyafetlerle kullanılabilecek modellerde mevcut bu yüzden uyum sorunu yaşamadan takılarınızı kullanabilirsiniz.

Makrome bileklik yapımı galerimizin alt kısmında makrome bileklik örneklerini bir araya getirdik. Bu güzel bileklik yapılışını öğrendikten sonra bu modeller arasından bir tane seçerek sizde kendinize en uygun makrome bileklik sahibi olabilirsiniz.

 

Makrome Bileklik Yapımı ( Resimli Anlatım)

 

Makrome Bileklik Modelleri

 

Evet makrome bileklik nasıl yapıldığını öğrendik şimdi bu güzel bilekliklere ait fotoğrafları inceleyerek kendimize en uygun bileklik modelini seçelim. İster bu harika bileklikleri örerek ailenize bütçenize destekte bulunun veya kendiniz kullanın yada hediye ederek bir sevdiğinizi mutlu edin.

 

Başka bir makalemizde görüşmek üzere hoşçakalın.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git