Amigurumi Pembe Panter Nasıl Yapılır ?

Pembe panter bir zamanların sevilen karakteri peki bu sevimli pembe panter karakterini örgüye nasıl uyarlayabiliriz. Tabiki örgü ile…. Amigurumi pembe panter nasıl yapılır ? Bunu hep beraber göreceğiz. Pembe panteri seven tüm arkadaşların mutlaka denemesi gereken bir örnek ve örmesi gerçekten çok zevkli. Örgü pembe panterimizin baş ve gövde kısımlarını ayrı olarak öreceğiz.

Kol ve bacak kısımları ise gövdeyle beraber örülmelidir. Kısacası kollar ve bacaklarda dikiş ve birleştirme probleminiz yok. Amigurumi pembe panter nasıl yapılır yavaş yavaş çözüyor olmalısınız. Amigurumi örgü pembe panterin açıklamasını yaparak formülünü verdiğimde çok daha iyi anlamış olacaksınız eminim ki.

orgu-pembe-panter

Pembe panter örgü oyuncak modelimizin boyu 20cm olacak ve nako marka vizon ve ören bayanın tango modeli iplerini kullanacağız. Eğer uzun örgüler benim işim diyor ve evde küçük bir afacan varsa bu örgü amigurumi oyuncak tam size göre.

Gelelim amigurumi pembe panter nasıl yapılır formülüne ;

amigurumi-pembe-panter-yapimi

Evet formülümüze yukarıda anlatıldığı gibi başlıyoruz ve aşağıdaki anlatımdan devam ediyoruz.

amigurumi-pembe-panter-yapimi-1

Biraz daha sabırlı olursak sevimli bir örgü oyuncağı elde etmiş olacağız yavaş yavaş şekillenmeye başladı hanımlar gayet hoş gözüküyor öyle değil mi ? Son adımları da aşağıda anlatmış olduğumuz gibi yaparak bitiriyoruz.

amigurumi-pembe-panter-yapimi-2

Evet harika böylelikle amigurumi pembe panter nasıl yapılır öğrenmiş olduk deneyip başaranlara ve başaramayanlara teşekkür ediyoruz. Örgü Bahçem‘ i takip etmeye devam ediniz.

İşte amigurumi pembe panter oyuncağımız sonuç böyle bir şey olmalı :)

6666

Kaynak : http://www.orgututkudur.com

Paylaş:

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir