Amigurumi Örgü Çiçek Yapımı Ve Tarifi

Amigurumi örgü paylaşımlarımız çoğaldıkça amigurumi örgü modellerine ve oyuncak modellerine ilginiz artacak hanımlar bu yazımızda sizlere örgü modelleri arasında amigurumi örgü çiçek nasıl yapılır tarifini vereceğiz.

Tarifimize geçmeden önce kısa bir bilgi verelim amigurumi basit çiçek yapmak istiyorsanız bu model tam size göre dilediğiniz gibi süslemelerde ve farklı projelerde kullanabilirsiniz.

Amigurumi örgü çiçek yapımı için her yaprağını tek tek örerek dikeceğiz gerçekten çok kolay bir örgü modeli mutlaka denemelisiniz. Kısa çabuk biten bir örgü modeli tarifini amigurumi çiçek motifimizin altında bulabilirsiniz formülü gayet açık ve net şimdiden kolay gelsin.

Sizler için daha önce yayınladığımız Amigurumi Örgü Oyuncak Pembe Panter Yapımı konumuz ilginizi çekebilir. Pembe panter ve daha fazlası için amigurumi oyuncak kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Amigurumi Kolay Çiçek Nasıl Yapılır ?

amigurumi çiçek yapımı

Amigurumi çiçek yapımı için yaprağını ayrı ortasını ayrı öreceğiz.Daha evvelde dediğimiz gibi yaprakları tek tek renkli iplerle öreceğiz. Daha sonra yapraklarımızı bir kenara koyarak orta kısmı öreceğiz ve devamında ise orta kısıma oluşturduğumuz yaprakları birleştirerek sonuçlandıracağız. Hepsi bu kadar basit.

Amigurumi Örgü Çiçek Yapılışı Formülü

amigurumi-orgu-cicek-tarifi

Başka bir amigurumi örgü motifinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Paylaş:

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir