Amigurumi Arı Maya Oyuncak Yapılışı

Çocukluğumuzda hepimizin hayran olduğu ya da severek izlediği bir çizgi film kahramanı vardır.Şimdiki zamanlarda popüler olan ise arı maya adında çizgi film karakteri. Bu kahramanları hayatımızın her yerinde görmek ister, onlarla ilgili her ürüne sahip olmak isterdik. Şimdi aynı şeyleri çocuklarımız da istiyor. Bizler büyüdük ancak sahip olduğumuz ya da olamadığımız bu çizgi film kahramanlarını çocuklarımız için hazırlayabilecek güce ve yeteneğe de sahip olduk.

Sizlere bu yüzden amigurumi arı maya oyuncak yapılışı hakkında bilgi vermek istedik.Çocuğunuz için sevdiği çizgi film kahramanlarını evinizde kendi el emeğinizle hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, yazımızı dikkatlice okumak olacaktır.

Bugün sizlere sevilen çizgi film karakterlerinden “Arı Maya” nın amigurumi tekniği ile nasıl yapılır bunun hakkıda bilgi vereceğiz. Oldukça detaylı olan bu oyuncağı, amigurumi yöntemi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Amigurumi örgü tekniği, 3 boyutlu el örgüsü oyuncaklar hazırlamak için en kolay yöntemdir. Bu yöntem sayesinde birbirinden güzel oyuncaklar üretebilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

ari-maya

Amigurumi Arı Maya Yapılışı

Amigurumi Arı Maya yapabilmek için elinizde şu malzemelerin olması gerekir;

  • Sarı ve siyah renkte Alize Softy ip
  • Tığ
  • Bacaklara vidalı aparat
  • İşaretleyici
  • Plastik ayak
  • Elyaf

Arı Maya yapılışı için öncelikle ellerden başlayabilirsiniz, sağ ve sol eli tamamladıktan sonra vidalı aparatı içine yerleştirip elyafla doldurun. Ardından ayaklara geçebilirsiniz. Aynı işlemleri sağ ve sol ayaklar için de yapın.

Amigurumi Arı Maya Yapılışı Açıklamalı Anlatım

Ardından gövdeyi tamamlayarak kol ve bacakları birleştirmelisiniz. En son başı yapın ve süslemesine geçin. Arı Maya’nız tamalandıktan sonra gözlerini de yapıştırarak muhteşem bir amigurumi arı maya oyuncak elde edebilirsiniz. Hem çok zevkli yapacak hem de ortaya çıkanı gördükçe kendinizle gurur duyacaksınız.

Amigurumi örgü Arı Maya, çocuğunuzun çok mutlu olmasına neden olurken emin olun en yakın arkadaşı da olacaktır. Amigurumi Arı Maya yapımını ayrıntılı ve resimli olarak görmek ve uygulamak istiyorsanız.Galerimizi ve fotoğraflarımızı dikkatlice inceleyiniz.

Amigurumi Arı Maya Yapılışı Resimli Anlatım

Detaylı anlatımlardan amigurumi arı maya tarifini çıkaramadıysanız aşağıdaki resimli anlatımlardan püf noktaları yakalayabilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Amigurumi Arı Maya Oyuncak Yapılışı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Carmen Lúcia Zafalon dedi ki:

    Lindos os seus bonecos como ver os vídeos do passo a passo? Bjos Obrigado

Sayfa başına git