Akıllı İp Nedir ? Akıllı İp Örgü Modelleri

Merhaba arkadaşlar elişi örgü ve örgü modelleri ile uğraşan kişiler olarak sanırım akıllı ipleri duyamayanımız yoktur sanırım. Henüz akıllı iple tanışmamış olanlar için kısa bir açıklama yapalım dilerseniz. Akıllı ip nedir ?

Akıllı ip olarak adlandırılan akıllı ip çeşitleri elişi örgümüze herhangi bir nakış veya motif uygukalamadan veya farklı bir renkte ip eklemeden örgümüzü örüyoruz.

Bu şekilde tek ip ile örerken kullandığımız akıllı ip farklı ve değişik bir desen haline gelerek ilerliyor ve ortaya değişik şahane örgü modelleri çıkıyor.Peki bu akıllı ipler ile hangi örgü modelleri örülebilir.

Neler örülmez ki bu konuda size fikir ve hayal gücünüzü artıracak güzel ve değişik örgü modellerinden oluşan örnekleri galerimizde bir araya getirdik.

orgu-modelleri

Akıllı ipler ile bebeklerinize güzel hırkalar, patikler, bebek yelekleri yada kışlık güzel bir şapka örebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış. Tek yapmanız gereken örmek istediğiniz modeli belirleyerek akıllı iplerle harika örgü modelleri oluşturmak olacak. Sevgiyle ve hoşçakalın.

Akıllı İp Çeşitleriyle Yapılmış Örgü Modelleri

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Akıllı İp Nedir ? Akıllı İp Örgü Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emel kıllı dedi ki:

    Selam hayırlı günler. Ben bu yelegin ipinin markasını ve numarasını öğrenmek istiyorum. Çok hoşuma gitti ama ne kjadar arasamda bulamadım. Bu konuda bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Sayfa başına git