Aidatsız Bayanlara Özel Kredi Kartı ( Kart Free )

Genellikle biz bayanların hoşuna gidecek güzel bir yenilikle ilgili olacak yazacağımız bu yazımız. Hepimiz biliyoruz ki inkar edemeyiz alışverişi çok seviyoruz. Peki alışveriş için ne gerekli para, para yoksa ne var kredi kartı der gibisiniz. İşte tam size göre bir yenilik Akbank’ ın biz bayanlar için çıkarmış olduğu bayanlara özel kredi kartı Kart Free den bahsedeceğim.

Akbank çıkarmış olduğu yeni kartı sicili temiz olan ev hanımlarına özel olarak vermektedir. Biliyorsunuz ki bankalar artık yaşanan kara liste sorunları ve kredi kartı borçlarının gecikmelerinden dolayı sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden gelir belgesi ve maaş yazısı olmayan kişilere kredi kartı ve kredi gibi işlemleri yapmamaktadırlar.

Bayanlara Özel Kredi Kartı ( Kart Free ) Başvurusu Detayları

Kart free (bayanlara özel kredi kartı ) başvurusunda ise gelir belgesi ve maaş yazısı aranmamaktadır. Sadece sicilinizin temiz olması daha önce bankalarla problem yaşamamanız yeterlidir. Eğer böyle bir sorununuz bulunmuyorsa sizde hemen kart free başvurusu yapabilirsiniz.

ev hanımlarına özel kredi kartı

Hemen hatırlatmakta fayda var biz bayanlar alışverişi çok seviyoruz aman işin ucunu kaçırıp bankalardaki kredi risk raporu skorumuzu düşürmeyelim. Eğer bu kredi notumuz olumsuz etkilenir ise bir daha bankalar ile yapacağınız işlemler zorlaşabilir.

Diğer Bankaların Bayanlara Yönelik Vermiş Olduğu Kredi Kartları

Diğer alternatif bayanlara özel kartları bir inceleyelim ;

  • Halk Bankası – Paraf Kart
  • Denizbank – Ev Hanımlarına Özel Bonus Kart
  • Ziraat Bankası – Ev hanımları için Maximum Kart
  • Vakıfbank – Adrese teslim kart

Dilerseniz bu kredi kartlarınızda internetten araştırma yaparak dilediğinizi seçebilirsiniz.

Akbank Kart Free Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Türkiye’nin en çok kullanılan bankası olan Akbank çıkarmış olduğu free kart ile ev hanımlarının ödeme güçlerine göre ve istekleri doğrultusunda özel limitli kredi kartları vermektedir.

Akbank’ın bayanlar için hazırlamış olduğu bu özel kredi kartına sahip olmak istiyorsanız. Akbank Free Kart Başvurusu linkinden başvurularını yapabilecekleri gibi Akbank şubelerinden de kimliğiniz ile yapabilirsiniz. Tekrar uyarmakta fayda var aman hanımlar kredi kartı limitinizi zorlamayın diyoruz. Hoşçakalın.


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git