39 Adet Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri

Merhabalar tam 39 adet olmak üzere örgüden bebek battaniyesi örnekleri.Sayfamızdan hem şişle örülen hem de köşeden başlamalı kurdele süslemeli fiyonklu bebek battaniyesi yapılışını sizlere aktarıyoruz. Bebek battaniyesi örneği arayışlarınıza aşağıdaki fotoğraf galerimizi incelediğinizde en güzel bebek battaniyesi örnekleri ile karşılaşacaksınız.

Galerimizin sonunda örgü şişi ile örebileceğiniz köşe kısmından başlanarak örülebilen haroşa ve düz örgü teknikleri kullanılarak ve örgümüz bittiğinde çeşitli fiyonklar ile süslenen ve bu fiyonları dikilen Türkçe açıklamalı bebek battaniyesi yapımı videosunu bulabileceksiniz.

Sevgili anneler hazır kış gelmişken sevimli yavrularınızı ve sizin içinizi ısıtacak birbirinden sevimli ve en güzel bebek battaniyesi örneklerinden bir tane beğenerek örmek istemezmisiniz. Beşik içine koyabileceğiniz hem tulum şeklinde hem düz kare bebek battaniyeleri galerimizde mevcut.

Bizlerin en çok beğendiği ve kullandığımız bebek battaniyeleri genelde dikişsiz ve kurdaleli bebek battaniyeleri oluyor.Neden derseniz çünkü boncuklu ve dikişi çok olan bebek battaniyeleri kullanmak bebek açısından bazen zararlı veya tehlikeli olabiliyor.

Sevimli Motiflere Sahip En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri

Peki aradığınız tarz bebek battaniyesi modeli bulamadıysanız. Sizlere şöyle bir önerimiz var sonbahar dalı motifli örgü bebek battaniyesi örneği ve yapımı konumuzu ziyaret edebilir. Veya hayvan motifli bebek battaniyesi örnekleri konumuza göz gezdirebilir. Aykırı bir model olan Üç boyutlu örgü bebek battaniyesi yazımızı okuyarak bebek battaniyesi yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

Şiş İle Örülebilen Köşeden Başlamalı Bebek Battaniyesi Yapımı

Şiş işi ile örebileceğiniz basit ve kolay bir yöntem olan köşeden başlamalı örgü bebek battaniyesi yapımını türkçe olarak aşağıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz. Haroşa ve düz olarak örülüyor denemeye değer hanımlar. Şimdi sizlere bu güzel bebek battaniyesi örneği ile baş başa bırakıyorum.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git