24 Adet Naif Ve Zarif Örgü Şal Modelleri

Hanımların belkide tığ ve örgü modelleri arasında en sevdiği ürünlerdir şal modelleri, her zaman çok aranır ve tamamlayıcı rolü büyüktür.Kış aylarında da kullanılır yaz aylarında da her türlü giysimiz ile uyum sağlayabilecek modelleri vardır. Hal böyle olunca elbette aranan aksesuarlar arasında yerini alıyor şal modelleri.

Bizde bu yüzden sizlere naif ve zarif örgü şal modelleri ile bir parça olsun mutluluk vermek istedik. Aslında önceki yazılarımızdan olan tığ işi atkı ve şal modelleri konumuz ve firkete örgü şal modeli yapımı konumuzda örgü şallardan bahsetmiştik sizlere.

Fakat bu konumuzdaki şal modellerini internette ve takip ettiğiniz bloglarda gördüğünüzü sanmıyorum.Çok farklı ve değişik örgü şalları bir araya getirdik. Hepsi çok nazik ve zarif örnekler. Gönül isterdiki yapılışlarınıda verelim sizler için ama şuan için sadece örnekleri sunabiliyoruz.

Eğer aradığınız tam olarak şal modelleri değil de örgü şal yapılışı ise örgü bahçem web sitemizde kısa bir arama yaparak harika örgü şal modellerine ve yapılış aşamalarına ulaşabilirsiniz. Sevgiyle ve hoşçakalın.

Naif Ve Zarif Örgü Şal Modelleri


Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git