2014 Bebek Hırka Modelleri

Bugün ki yazımızda  bebekleriniz ve çocuklarımız için şahane  bebek örgü hırka modellerini paylaşacağım.Bebeklerimiz uykudan uyandığında hemen sırtını sarmak isteriz değil mi? Bunun içinde birçok hırkası olmak zorunda.Eminim ki bu örgü çocuk hırkalarını görünce çok beğeneceksiniz.

Birbirinden değişik örgü hırka modelleri arasında sizinde sevdiğiniz bir model vardır mutlaka işte örgü modellerinden anlayan arkadaşlara harika örnekler galerimizde mevcut.
Kız bebek hırka örneklerini bebekler üzerinde düşününce bile ne kadar tatlı olacaklarını tahmin edebilirsiniz adeta pamuk şeker gibi oluyorlar.Erkek bebeklerimiz ise çok tatlı,sevimli olmakta.

Birçok örgü tekniği harmanlanarak oluşturulan bu hırka örneklerinde özellikle düz örgü tekniği, pirinç tekniği, haroşa vb. teknikler kullanılmakta. Paylaşmış olduğum bebek hırka örneklerinin modelinin yanı sıra renk tonlarından, kumaşla süsleme yöntemine,düğme seçimine kadar size yardımcı olabileceğini düşündüm.

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

2014 Bebek Hırka Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Özlem dedi ki:

    Kapak fotoğrafındaki modelin nasıl yapıldığını anlatır mısınız

  2. Örgü Bahçem dedi ki:

    Bu örgü modeli çok sorulmakta şuan için elimizde mevcut değil fakat araştırıyoruz.Bulduğumuz taktirde sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.İlginize teşekkürler

Sayfa başına git