15 Adet Şemalı Tığ işi Kenar Örneği

Hanımlar siz de benim gibi örgü kenarı modeli bulmakta zorluk çekiyorsanız, doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Şöyle; güzel, estetik farklı bir örgü modeli bulmak zaman zaman çok zor olabiliyor. Ben de kendimin de karşılaştığı bu zorluğa karşı, internet âleminde arayışa girdim. Birkaç arkadaşımın da yardımıyla sizler ve kendim için çok şık tığ işi örgü kenar örnekleri ve şemaları buldum. Hemen hepsini denedim ve çok memnun kaldım. Çoğu oldukça kolay ve estetik duruyor. Siz de benim gibi bu modellerin hoşunuza gidenlerini deneyerek ya da arkadaşlarınıza önererek örgü kenar süsü modelleri bulma sıkıntınıza çare üretebilirsiniz.

Tığ işi örgü kenarı örnekleri  vasıtası ile örgü modellerinizi renklendirerek süsleyebilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız değişik ve son derece estetik örgü kenarı süslerini kullanarak kendiniz ya da yakınlarınız için şık örgü işleri dikebilirsiniz.

Biliyoruz ki uygun örgü kenarı modeli bulmak hiç kolay bir iş değil. Çevremdeki bir çok bayan arkadaşım gibi ben de sürekli yeni model arayışı içindeyim. Sizlere sunacağımız bu şemalı örgü kenar süsleri şeması ile yapımına ulaşarak atlatabileceksiniz.

Havlularda, eşarplarda, masa örtüsü kenarlarında, kazaklarda veya aklınıza gelen her hangi bir örgü eşyanızda, bu modelleri kullanarak örgü işlerinize estetik bir görünüm kazandıracaksınız. Sonuç olarak ortaya çıkacak görüntüden hoşnut kalacağınızı düşünüyoruz.

Eğer biraz dikiş tekniklerini biliyorsanız sizlerle paylaşacağımız açıklamalı örgü kenarı dantelleri ve şema resimleri vasıtası ile son derece şık örgü işleri oluşturabilirsiniz.Resimleri dikkatle inceleyin ve gördüklerinizi kendi örgü kenarı süslemelerinize yansıtın. Kolay gelsin…

 

Örgü Kenar Örnekleri Ve Şemaları

 

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git