11 Adet Kolay Hayvan Resmi Çizme Tekniği

Okul öncesi çalışmalarında hayvanları tanımak ve bu hayvanları çizmelerini istemektedir eğitimciler bunun asıl amacı hem çocuklarımızın hayal dünyalarının gelişmesi hemde hayvanları tanımalarını istediği içinidir. Peki minik yavrularımız bu hayvanları kolay bir şekilde nasıl çizebilir.

Konumuzun altındaki fotoğraf galerimizde köpek resmi, inek resmi, kurbağa resmi, deniz atı resmi, ördek resmi nasıl çizilir detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.İnsanlar halleri ne kadar garipse hayvanların halleri de o kadar gariptir, insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşırmış. Her şeyden ziyade köpekler insanların en yakın dostudur, insana asla ve asla ihanet etmezler. Çok sadıklardır, insanın en yakın dostudur, o yüzden hayvanları çok severim onlar bize bir hikmetidir.

Hepsi insanları hizmet eder. Örnek vermek gerekirse, bir adam varmış, bir gün yolda giderken bir bok böceği görmüş, her şeyi anlıyorum da bu bok böceğini neden yarattın diye söylenmiş.

cizgi-hayvan-modelleri

Çok uzun bir süre geçmeden adam hasta olmuş, doktora gitmiş, doktorda tedavisinin olduğunu bok böceğinin bokunu yemesini söylemiş, adam çaresiz yaptıklarını yapmış ve iyileşmiş, sonra şöyle demiş Allahlım anladım ki yarattığın her şeyin bir amacı var, işte hayat böyledir.

Kolay Havan Çizimleri Ve Aşamaları

Hayvanların içinden de köpekleri severim, eskiden bir köpeğim vardı ama rahmetli oldu. Köpekler hakkında ne zaman bir yazı veya resim görsem hep ilgimi çekmiştir, yine bir yazı gördüm şöyle yazıyordu, 11 adet kolay hayvan resmi çizme tekniği kitabı okuduktan sonra hayvanlar hakkında karikatüre çizmeye başladım. O kitap sayesinde bende hayvanları konuşturabiliyorum, hayal gibide olsa onlar kendi aralarında konuşuyorlar.

Paylaş:

Yorum yapın:Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git